Oferty pracy

Mechanik / Elektromechanik

Nazwa pozycji Mechanik / Elektromechanik
Miejsce pracy KAZIMIERZOWO 7A, ELBLĄG
Adres kontaktowy Kazimierzowa 7a
E-mail [javascript protected email]
Osoba kontaktowa Katarzyna Szuman
Zakres obowiązków

- Wykonywanie pełnej diagnostyki samochodowej wg obowiązujących procedur.
- Przeprowadzanie napraw mechanicznych oraz elektrycznych pojazdów.
- Przekazywanie informacji o przebiegu naprawy.

Wymagany profil kandydata

- Doświadczenia w zawodzie mechanika/ elektromechanika.
- Znajomość budowy samochodów i zasady działania układów elektrycznych i mechanicznych.
- Znajomość zagadnień diagnostyki pojazdowej.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność.
- Prawo jazdy kat. B
- Chęć pozyskania wiedzy i umiejętność z zakresu napraw pojazdów w Autoryzowanym Serwisie.

Oferujemy

- Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
- Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.
- Udział w szkoleniach
- Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego, oraz zdobycia specjalistycznej wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej.