Oferty pracy

Doradca Serwisowy ASO

Nazwa pozycji Doradca Serwisowy ASO
Miejsce pracy KAZIMIERZOWO 7A, ELBLĄG
E-mail [javascript protected email]
Osoba kontaktowa Katarzyna Szuman
Zakres obowiązków

- Obsługa klienta serwisu w oparciu o obowiązujące standardy.

- Przyjmowanie zleceń serwisowych, współpraca z pracownikami hali warsztatowej, informowanie klienta o

  przebiegu prac, wydawanie samochodów po naprawie.

- Prowadzenie dokumentacji prowadzonych prac.

- Efektywne planowanie prac serwisowych w kalendarzu.

- Bieżąca współpraca z klientem.

- Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych w obszarze usług serwisowych, ukierunkowanych na rozwijanie

  współpracy z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych.

 - Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagany profil kandydata
- Wyksztalcenie min. średnie.

- Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

- Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe.

- Wysoka kultura osobista.

 - Prawo jazdy kat. B.

- Doświadczenie na podobnym stanowisku, z bezpośrednim kontaktem z klientem.

- Zaangażowanie.

- Znajomość branży motoryzacyjnej.

- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

- Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

- Szkolenia importerskie.

- Możliwość rozwoju zawodowego.