RENAULT ARKANA

E-Tech full hybrid

Napęd elektryczny napędza Arkanę nawet przez 80% czasu jazdy w mieście, a na dodatek akumulator ładuje się automatycznie podczas zwalniania i hamowania. Oszczędność paliwa wynosi do 40% bez konieczności podłączania do gniazdka elektrycznego.

 

full-hybrid.webp
mild-hybrid.webp

mild hybrid

Układ elektryczny towarzyszy silnikowi podczas przyspieszania. Korzystaj z maksymalnej dynamiki w połączeniu z niskim zużyciem paliwa.

 

wersja esprit Alpine

Sportowy suv został odświeżony, z nową osłoną chłodnicy w kolorze czarnym ze strukturalnym wzorem rombów i charakterystycznym tylnym pasem ze zmodernizowanymi światłami. Logo Alpine na przednich nadkolach, listwa F1 z przodu i 19’’ obręcze kół podkreślają wyjątkowy charakter. Elegancki, sportowy design widoczny jest również wewnątrz. Tapicerka z tkaniny łączonej z Alcantarą® podkreślona niebieskimi przeszyciami i logo Alpine. Kierownica obszyta niebiesko-biało-czerwonymi nićmi.

versia-aplipne.webp
audio.jpg

dźwięk hi-fi Bose®

Zanurz się w dźwięku hi-fi Bose®. System audio klasy premium z 9 wysokowydajnymi głośnikami, technologią Fresh Air Subwoofer i różnymi trybami odsłuchu dla nowego wymiaru dźwięku.

przestronne wnętrze

przestrzeń z możliwością konfiguracji

Tylna kanapa dzielona w układzie 1/3-2/3 zwiększa pojemność bagażnika do 1296* litrów po złożeniu tylnej kanapy. Pojemność można regulować dzięki ruchomej podłodze. *w zależności od wersji silnikowej

*480 l w wersji E-Tech full hybrid

b1343262b5.webp
untitled-2.jpg

komfort na tylnych siedzeniach

Renault Arkana oferuje pasażerom na tylnych siedzeniach dobrze przemyślaną przestrzeń z miejscem na nogi na wysokości kolan na poziomie 21 cm, aby czuli się swobodnie.